گروه صنعتی سینور تولید کننده انواع لوازم خانگی

      
شیوه های پرداخت و حمل

برای شما مشتریان پر مشغله با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در عصر ارتباطات، بستر خریدی آسان و لذت بخش فراهم آورده ایم

روش های پرداخت هزینه:

پرداخت نقدی:

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، این امکان را فراهم آورده ایم که در کل کشور هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی با سرویس های دریافت در محل به پست و تیپاکس پرداخت کنند. 
امکان پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل تبریز: این شرکت جهت رفاه حال مشتریان محترم اقدام به بستن قرارداد با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران کرده که دارای امکاناتی مانند پرداخت در محل به مامور پستی می باشد.

سازمان یار• متن و تصویر
پرداخت به صورت کارت به کارت / واریز به حساب:

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت و یا حساب های قید شده در ذیل واریز نمایند و سپس عکس فیش واریزی را ازطریق ایمیل یا تلگرام ارسال کنند. درصورت عدم دسترسی به تلگرام و یا ایمیل می توانند با اعلام تلفنی شماره پیگیری قبض پرداخت شده به واحد حسابداری این شرکت، مراحل ثبت سفارش را ادامه دهند.

شماره کارت6104337629246552 بانک ملت به نام یوسف و حسین حاجی زاده 
شماره حساب 8375080502 بانک ملت به نام یوسف و حسین حاجی زاده

پرداخت  آنلاین:

همه مشتریان سینور می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی موجود در سایت (به پرداخت ملت) و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.
توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.


روش های ارسال کالا:

ارسال رایگان در شهر تبریز:

تحویل رایگان سینور ویژه ی سفارش های با محل تحویل شهر تبریز است. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در حداکثر یک روز بعد امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در 2 روز بعد تحویل می‌گردند.

تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 2 میلیون تومان می‌شود. هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف سینور با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

ارسال با پیک موتوری:

ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تبریز صورت می گیرد و هزینه آن برای خریدهای بیشتر از 100 میلیون ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده خریدار است.

ارسال توسط پست:

پست پیشتاز
زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

پست سفارشی
کلیه سفارش ها با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی 5 روز است. لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس www.newtracking.post.ir رهگیری کنید.

ارسال با باربری:

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و یا خریدهای عمده با حجم بالا از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

تحویل درب شرکت:

کلیه سفارش های مشتریانی که تمایل به تحویل کالا در شرکت سینور را دارند، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، درب شرکت تحویل مشتری می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال حمل و هزینه حمل تا باربری را تقبل نمیکند.